Özellikler

Özellikler

 Firmalar & Dönemler:

Tek programdan dilediğiniz kadar firma ve bu firmalara ait dönem tanımlayabilirsiniz. Her bir firmanın kullandığı para birimleri, birim setleri (kilo, adet, metre vs.), dönemler ve kdv oranları farklı olabilir.


 Kullanıcılar:

Firma bazında ya da işlem bazında yetkilendirilmiş kullanıcılar tanımlanabilir. İşlem yapılmasını istemediğiniz özellikler kullanıcı bazında kısıtlanabilir.


 Kasalar:

Sınırsız kasa tanımı yapılabilir. Farklı para birimlerinde kasa açılabilir. Nakit, Banka, KK Pos gibi kasa tanımları yapılabilir.


 Cari Hesaplar:

Sınırsız cari hesap açılabilir. Risk limiti tanımlanabilir. Müşteri, Tedarikçi ya da Müşteri/Tedarikçi rolleri verilebilir. Cari hesaba ait banka bilgileri, yetkililer, periyodik işlemler tanımlanabilir, notlar girilebilir. Her bir cari birden fazla para birimleri ile çalışabilir.


 Personel:

Sınırsız personel tanımı yapılabilir. Her bir personele ait kişisel bilgileri saklanabilir, otomatik maaş ya da prim kayıtları oluşturulabilir. İzin takibi yapılabilir. Personele ait hesap hareketleri takip edilebilir.


 Alış/Satış Faturaları:

Alış/Satış faturası ile otomatik cari alacaklandırma/borçlandırma yapılabilir. Satış faturasına irsaliye bağlanabilir. Alış/Satış faturasındaki hareketler, otomatik olarak stok hareketlerine yansır.


 İrsaliyeler:

Satış faturası ile ilişkilendirilebilir. İrsaliye hareketleri otomatik olarak stok hareketlerine yansır.


 Stok:

Alış/Satış faturaları ve irsaliyeleri dışında fire çıkış ya da elle stok giriş/düzeltme işlemleri yapılabilir. Stok hareketleri detaylı olarak raporlanabilir.


 Periyodik İşlemler:

Otomatik Personel maaş takibi, Kredi ödemeleri takibi gibi sürekli yapılan işlemler için kayıt oluşturulabilir, bu sayede her ay tekrar tekrar kayıt girme zorunluluğu gerekmez.


 Ajanda:

Alış/Satış Faturası ödeme takibi, ileri tarihli işlemler ajandaya kaydedilerek otomatik uyarı verilmesi sağlanır. Ayrıca her türlü ileri tarihli hatırlatıcı kaydı girilebilir.

 Para Birimleri:

4 farklı para birimi ile çalışma yapılabilir.


 Merkez Bankası Kur Aktarımı:

Günlük olarak TCMB'den döviz kurları aktarılabilir.

 Döviz Çevirici:

Farklı para birimleri arasında çevirme işlemi yapılabilir.

 Sunucu Yedekleme 

Bilgisayarınızda yaşayabileceğiniz her türlü arızaya karşın dilerseniz yedekleme hizmeti alabilirsiniz.

 Mekandan bağımsız kullanım (Bulut servis hizmeti) 

Fiziki olarak farklı yerlerde bulunan bilgisayarlardan aynı anda kullanabilmek için bulut hizmeti alabilirsiniz.

 Telefonla ve uzaktan bağlantı yolu ile teknik destek hizmetleri 

Tek seferlik, ya da yıllık sınırsız telefon ve uzaktan bağlantı ile teknik destek hizmetleri alabilirsiniz.

  İşaretli hizmetler ücretlidir.